Založenie živnosti

Založenie živnosti

Chcete si založiť živnosť ale nemáte chuť a čas behať po úradoch a vypĺňať papierové dotazníky? Ani nemusíte. Vybavíme Vám online všetko ešte dnes. Pomôžeme Vám s výberom predmetov podnikania (voľných živností). Poradíme, či je pre Vás výhodnejšie založenie s.r.o. alebo živnosti. Naša spoločnosť vybavila už viac ako 2500 živnostenských oprávnení, máme niekoľkoročné skúsenosti. Navyše s nami ušetríte 5€ za každý zvolený predmet podnikania oproti papierovému založeniu, nakoľko pri elektronickom podávaní sa poplatok neplatí.

Postup založenia živnosti

  1. Nezáväzná objednávka – vyplňte svoje kontaktné údaje a príde Vám dotazník, kde uvediete základné údaje a predmety podnikania.
  2. Vyplnenie dotazníka – po vyplnení dotazníka Vám zašleme žiadosť o založenie živnosti. Stačí ju vytlačiť,  obyčajne podpísať a zaslať nám naskenovanú alebo poštou. Ak máte občiansky preukaz s čipom, stačí ak to podpíšete ZEPom a pošlete.
  3. Platba – po úhrade podáme Žiadosť o založenie živnosti na živnostenský register.
  4. Založenie živnosti – Živnostenský register má zákonnú lehotu na vybavenie 1-5 pracovných dní. Potom už môžete začať podnikať. Taktiež za Vás posielame aj žiadosť o pridelenie DIČ a registráciu do zdravotnej poisťovne.

Konečná suma za založenie živnosti je 25€.

Neváhajte a založte si živnosť rýchlo, ľahko a jednoducho ešte dnes!

Nezáväzná objednávka

Svojpomocne

založená živnosť
50
  • Potrebná návšteva živnostenského úradu
  • 5 € za každý predmet podnika (voľnú živnosť)

Prostredníctvom nás

založená živnosť
25
  • Živnosť vybavíte online z pohodlia Vášho domova
  • Neobmedzený počet predmetov podnikania (voľných živností) v cene
  • Dokumenty netreba podpisovať u notára
  • Podnikáte nasledujúci deň