Založenie živnosti online 2020

Ak ste sa rozhodli, že je pre Vás výhodnejšie založiť živnosť, radi Vám pomôžeme s výberom vhodných predmetov podnikania (voľných živností)! Navyše s nami ušetríte 5€ za každý predmet podnikania, nakoľko sa pri elektronickom podávaní v porovnaní s papierovým založením, poplatok neplatí. Taktiež za Vás požiadame o pridelenie DIČ a registráciu do zdravotnej poisťovne.

Google recenzie
Google recenzie

Nezáväzná objednávka na založenie živnosti

Živnostenský účetTB a založenie živnosti zadarmoUdelenie súhlasu a splnomocnenia spoločne je spolu s otvorením podnikateľského účtu v Tatra Banke podmienkou k refundácii nákladov na založenie živnosti vo výške 15€ Tatra Bankou po otvorení podnikateľského účtu.

Vybavenie živnosti online do 24 hodín len za 15€!

Založenie živnosti v roku 2020 je prostredníctvom našej spoločnosti možné vybaviť do 24 hodín. Všetko je možné zrealizovať online cez internet bez návštevy notára alebo živnostenského úradu. Za poplatok 15€ na základe splnomocnenia vyplníme formulár na ohlásenie živnosti a podáme žiadosť o vydanie osvedčenia o živnostenskom oprávnení na príslušný okresný úrad obor živnostenského podnikania. Osvedčenie je účinné dňom doručenia žiadosti na „živnostenský register“. Začať podnikať môžete teda ihneď nasledujúci deň po dni kedy podáme žiadosť.

Postup založenia živnosti

  1. Nezáväzná objednávka – vyplňte svoje kontaktné údaje a príde Vám dotazník na otvorenie živnosti, kde uvediete základné údaje a predmety podnikania.
  2. Vyplnenie dotazníka – po vyplnení dotazníka Vám zašleme žiadosť o zriadenie živnosti. Stačí ju vytlačiť, obyčajne podpísať a zaslať nám naskenovanú alebo poštou. Ak máte občiansky preukaz s čipom, môžete žiadosť o živnosť podpísať ZEPom a poslať späť mailom.
  3. Platba – po úhrade podáme Žiadosť o založenie živnosti na živnostenský register.
  4. Založenie živnosti – Živnostenský register má zákonnú lehotu na vybavenie 1-5 pracovných dní, následne môžete začať podnikať.
Danove Poradenstvo.jpg

Chcete si založiť živnosť svojpomocne?

Dôvody prečo sa to neoplatí!

Svojpomocne založená živnosť

50€
  • 5 € za každý predmet podnika (voľnú živnosť)
  • Potrebná návšteva živnostenského úradu

Založená živnosť s Bright Ideas

15€
  • Živnosť vybavíte online z pohodlia Vášho domova
  • Neobmedzený počet voľných živností v cene
  • Dokumenty netreba podpisovať u notára
  • Podnikáte nasledujúci deň