Založenie živnosti online

Ak ste sa rozhodli, že je pre Vás výhodnejšie založiť živnosť, radi Vám pomôžeme s výberom vhodných predmetov podnikania (voľných živností)! Navyše s nami ušetríte 5€ za každý predmet podnikania, nakoľko sa pri elektronickom podávaní v porovnaní s papierovým založením, poplatok neplatí. Taktiež za Vás požiadame o pridelenie DIČ a registráciu do zdravotnej poisťovne.

Google recenzia
Google Recenzie

Nezáväzná objednávka na založenie živnosti

  Založenie živnostenského účtu v TB (voliteľné)

  Vybavenie živnosti online do 24 hodín len za 18€!

  Založenie živnosti je prostredníctvom našej spoločnosti možné vybaviť do 24 hodín. Všetko je možné zrealizovať online cez internet bez návštevy notára alebo živnostenského úradu. Za poplatok 18€ na základe splnomocnenia vyplníme formulár na ohlásenie živnosti a podáme žiadosť o vydanie osvedčenia o živnostenskom oprávnení na príslušný okresný úrad obor živnostenského podnikania. Osvedčenie je účinné dňom doručenia žiadosti na „živnostenský register“. Začať podnikať môžete teda ihneď nasledujúci deň po dni kedy podáme žiadosť.

  Postup založenia živnosti

  1. Nezáväzná objednávka – vyplňte svoje kontaktné údaje a príde Vám dotazník na otvorenie živnosti, kde uvediete základné údaje a predmety podnikania.
  2. Vyplnenie dotazníka – po vyplnení dotazníka Vám zašleme žiadosť o zriadenie živnosti. Stačí ju vytlačiť, obyčajne podpísať a zaslať nám naskenovanú alebo poštou. Ak máte občiansky preukaz s čipom, môžete žiadosť o živnosť podpísať ZEPom a poslať späť mailom.
  3. Platba – po úhrade podáme Žiadosť o založenie živnosti na živnostenský register.
  4. Založenie živnosti – Živnostenský register má zákonnú lehotu na vybavenie 1-5 pracovných dní, následne môžete začať podnikať.
  Danove Poradenstvo.jpg
  accai pasik panak koliesko
  accai logo square.svg

  Bezplatný online fakturačný nástroj k novej živnosti

  S podnikaním je neodmysliteľne spojené aj vystavovanie faktúr. Accai prináša jedinečné online riešenie, ktoré kombinuje bezplatný fakturačný nástroj, otvorené bankovníctvo, automatizované účtovníctvo v reálnom čase spojené s interaktívnym reportingom, a to všetko s využívaním najmodernejších technológií a umelej inteligencie.

  Chcete si založiť živnosť svojpomocne?

  Dôvody prečo sa to neoplatí!

  Svojpomocne založená živnosť

  70€
  • 7€ za každú voľnú živnosť
  • Potrebná návšteva živnostenského úradu

  Založená živnosť s Bright Ideas

  18€
  • Živnosť vybavíte online z pohodlia Vášho domova
  • Neobmedzený počet voľných živností v cene
  • Dokumenty netreba podpisovať u notára
  • Podnikáte nasledujúci deň

  Čo si myslia naši klienti?

  Osobne odporúčam využiť služby uvedenej spoločnosti, nakoľko všetko prebehne bez akýchkoľvek problémov z ich strany a naviac sú spoľahliví. Rovnako cena za poskytnuté služby a informovanosť v priebehu vybavovania celého procesu sú bezkonkurenčné.

  Jaroslav H.

  Universal Attack s.r.o.