Založenie s.r.o. - garancia vrátenia peňazí

Garantujeme pripravenie dokumentov do 3 hodín

90% všetkých dokumentov posielame klientom do 1 hodiny od prijatia dotazníka. Garantujeme Vám pripravenie dokumentov do 3 hodín od prijatia kompletne vyplneného dotazníka (platí pre pracovné dni 8:00 – 17:00). Ak to nesplníme, máte od nás nárok na zľavu 1/4 z poplatku za naše služby.

Garantujeme založenie s.r.o. do 10 pracovných dní

Za rýchlosťou našich služieb si stojíme a preto Vám ponúkame garanciu založenia s.r.o do 10 pracovných dní. V prípade že sa tak nestane, vrátime Vám 50% poplatku za naše služby (platí v prípade ak si úrady dodržia svoje zákonné a technické lehoty)

Zákonné a technické lehoty úradov

  • Živnostenský register – 3 pracovné dni
    Lehota sa začína počítať nasledujúci deň po podaní na živnostenský register.
  • Obchodný register – 6 pracovných dní
    3 pracovné dni trvá spárovanie platby súdneho poplatku a pridelenie spisu sudcovi/VSÚ, následne má sudca lehotu 2 pracovné dni na zápis do obchodného registra. Spoločnosť je zapísaná nasledujúci pracovný deň.
garancia založenia s.r.o.

Vrátenie 50% poplatku zo služby

Sme si istý kvalitou ponúkaných služieb, preto klientom ponúkame na Slovenskom trhu absolútnu novinku. V prípade nedodržania nami garantovaných termínov Vám do 3 dní po založení s.r.o. vrátime 50% z poplatku za naše služby. Vrátenie poplatku sa nevzťahuje na termíny úradníkov, ktoré vyplývajú zo zákona. Tie Vám bohužiaľ garantovať nemôžme, avšak ich prípadné nedodržanie Vám vieme spätne preukázať.