Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze!

Garantujeme pripravenie dokumentov do 3 hodín

90% všetkých dokumentov posielame klientom do 1 hodiny od prijatia dotazníka. Garantujeme Vám pripravenie dokumentov do 3 hodín od prijatia kompletne vyplneného dotazníka (platí pre pracovné dni 8:00 – 18:00). Ak to nesplníme, máte od nás nárok na zľavu 1/4 z poplatku za naše služby.

Garantujeme založenie s.r.o. do 10 pracovných dní

Za rýchlosťou našich služieb si stojíme a preto Vám ponúkame garanciu založenia s.r.o do 10 pracovných dní. V prípade že sa tak nestane, vrátime Vám 100% poplatku za naše služby (platí v prípade ak si úrady dodržia svoje zákonné a technické lehoty)

Pre vylúčenie pochybností prinášame zákonné a technické lehoty úradov

  • Živnostenský register3 pracovné dni
    Lehota sa začína počítať nasledujúci deň po podaní na živnostenský register.
  • Obchodný register6 pracovných dní
    3 pracovné dni trvá spárovanie platby súdneho poplatku a pridelenie spisu sudcovi/VSÚ, následne má sudca lehotu 2 pracovné dni na zápis do obchodného registra. Spoločnosť je zapísaná nasledujúci pracovný deň.
zalozenie sro do 11 dni - garancia

Vrátenie 25% poplatku zo služby

Sme si istý kvalitou ponúkaných služieb a preto klientom ponúkame na Slovenskom trhu absolútnu novinku. Ak nebudete spokojní s našimi službami, stačí nám po založení s.r.o. napísať Vašu nespokojnosť a my Vám vrátime 1/4 poplatku za naše služby. Nebudeme Vás presviedčať ani argumentovať, jednoducho Vám do 3 dní pošleme 1/4 poplatku na účet.