Založenie živnosti 2020

Vybavenie živnosti online len za 25€!

Ak ste sa rozhodli, že je pre Vás výhodnejšie založiť živnosť, radi Vám pomôžeme s výberom vhodných predmetov podnikania (voľných živností)! Navyše s nami ušetríte 5€ za každý predmet podnikania, nakoľko sa pri elektronickom podávaní v porovnaní s papierovým založením, poplatok neplatí. Taktiež za Vás požiadame o pridelenie DIČ a registráciu do zdravotnej poisťovne.

Založenie živnosti - SZČO

Postup založenia živnosti

  1. Nezáväzná objednávka – vyplňte svoje kontaktné údaje a príde Vám dotazník na otvorenie živnosti, kde uvediete základné údaje a predmety podnikania.
  2. Vyplnenie dotazníka – po vyplnení dotazníka Vám zašleme žiadosť o zriadenie živnosti. Stačí ju vytlačiť, obyčajne podpísať a zaslať nám naskenovanú alebo poštou. Ak máte občiansky preukaz s čipom, môžete žiadosť o živnosť podpísať ZEPom a poslať späť mailom.
  3. Platba – po úhrade podáme Žiadosť o založenie živnosti na živnostenský register.
  4. Založenie živnosti – Živnostenský register má zákonnú lehotu na vybavenie 1-5 pracovných dní, následne môžete začať podnikať.

Nezáväzná objednávka živnosť

Chcete si založiť živnosť svojpomocne?

Dôvody prečo sa to neoplatí!

Svojpomocne

založená živnosť
50
  • Potrebná návšteva živnostenského úradu
  • 5 € za každý predmet podnika (voľnú živnosť)

Prostredníctvom nás

založená živnosť
25
  • Živnosť vybavíte online z pohodlia Vášho domova
  • Neobmedzený počet predmetov podnikania (voľných živností) v cene
  • Dokumenty netreba podpisovať u notára
  • Podnikáte nasledujúci deň

Ako dlho trvá vybavenie živnosti

Založenie živnosti v roku 2020 je prostredníctvom našej spoločnosti možné vybaviť do 24 hodín. Všetko je možné zrealizovať online cez internet bez návštevy notára alebo živnostenského úradu. Za poplatok 25€ na základe splnomocnenia vyplníme formulár na ohlásenie živnosti a podáme žiadosť o vydanie osvedčenia o živnostenskom oprávnení na príslušný okresný úrad obor živnostenského podnikania. Osvedčenie je účinné dňom doručenia žiadosti na „živnostenský register“. Začať podnikať môžete teda ihneď nasledujúci deň po dni kedy podáme žiadosť.