Kontakt Bright Ideas

Bright Ideas, s.r.o. nájdete v Bratislave na ulici Röntgenovej 28 v Petržalke hneď vedľa Železničnej stanice Petržalka. Zaparkovať môžete za rampou vpravo na číslach 24-25.

Kancelária Bright Ideas

Chyba: Kontaktný formulár nebol nájdený.

12 ročné skúsenosti

Radi Vám odpovieme na všetky otázky týkajúce založenia s. r. o., založenia živnosti, prepisu spoločnosti, registrácie s. r. o. na platiteľa DPH či predaja novozaloženej read-made s. r. o.. Pomôžeme Vám rozhodnúť sa, či je pre Vás lepšie založenie s. r. o. alebo živnosti. Spoločne vyberieme správne predmety podnikania pre Vaše podnikanie. Otestujte naše vedomosti!

Som maximálne spokojný. O jednotlivých krokoch pri zakladaní s.r.o. som bol vždy informovaný. Takisto aj komunikácia a odpovede na moje otázky boli promptné. Všetko prebehlo bez problémov a podľa popisu, ktorý je uvedený na tejto web stránke. Bez zaváhania môžem odporučiť Bright Ideas na založenie s.r.o.

Ing. Michal Barok

Baroque s. r. o.

Kontaktný formulár

Chyba: Kontaktný formulár nebol nájdený.

biznis fotenie ba 223 jano 576x1024 modified 400x400

Ing. Ján Svočák

Konateľ spoločnosti – člen Slovenskej komory daňových poradcov, biznis developer a konateľ viacerých spoločností venujúcich sa službám pre mikro a malé spoločnosti v oblasti administratívy, účtovníctva, daňového poradenstva a využívania umelej inteligencie v podnikaní.