kompletny predajny proces

Kompletný predajný proces

Accai prestavuje prepojenie online fakturácie, otvoreného bankovníctva a účtovníctva. Vďaka tomuto prepojeniu vám používanie Accai zjednoduší a zrýchli celý proces predaja. Od momentu, kedy klient prejaví záujem o váš produkt/službu, cez vytvorenie daňového dokladu, nadviazanie spolupráce, až po vytvorenie zálohovej a ostrej faktúry a pri menej zodpovedných klientoch až po vytvorenie upomienky.

Rôzne druhy dokladov

Accai ponúka možnosť vytvárať všetky druhy dokladov v užívateľsky prívetivých dizajnoch od cenových ponúk, zálohových a vyúčtovacích faktúr, daňových dokladov až po dobropisy a storná. Aké všetky možnosti a funkcionality máte k dispozícii v Accai pri vytváraní faktúr sa dozviete v našom blogu Inteligentné vytváranie faktúr.

Doklad z dokladu

Keďže jednotlivé doklady sú navzájom prepojené, dokážu automaticky využívať už zadané dáta a vy tak môžete vytvárať doklad z dokladu doslovne za pár sekúnd. Dokážete kopírovať doklady, dopĺňať do nich údaje pri prípadných zmenách. Faktúry sa vytvárajú naozaj jednoducho,  čo spôsobí, že ich budete vytvárať priebežne a nebudete si ich zbytočne odkladať na koniec účtovného obdobia, čím výrazne ušetríte čas sebe aj svojmu účtovníkovi.

Integrácie pre e-shopy

Samozrejme že sme pri vytváraní Accai mysleli aj na vlastníkov e-shopov. Váš e-shop aj s platobnou bránou sa dá ľahko integrovať do systému Accai.  Všetky doklady vytvorené cez e-shop ako napríklad objednávky, faktúry sa automaticky premietnu do účtovníctva v Accai. Rovnako aj všetky platby vytvorené cez platobné brány sa automaticky napárujú na faktúry. Odpadá vám povinnosť sťahovať a posielať faktúry a výpisy z bánk vášmu účtovníkovi, všetko sa udeje automaticky online.

Kritické udalosti odberateľov

Ďalšou výhodou používania Accai je možnosť mať neustály prehľad o finančnej kondícii svojich odberateľov. Pri každom odberateľovi máte k dispozícii údaje ako napríklad či nefiguruje v zozname dlžníkov štátnych inštitúcií (Sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne atď.).

Je to užitočné mať informáciu o dôležitej zmene napríklad ak s danými odberateľmi obchodujete viacnásobne alebo dokonca pravidelne.

Čo všetko zahŕňa Accai a ďalšie užitočné benefity využívania online fakturácie a digitalizovaného účtovníctva vám predstavíme v nasledujúcich článkoch.

Máte otázky k fakturačnému systému Accai?

Zdieľať článok

Facebook
Email
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Ing. Ján Svočák
Autor článku
Zakladateľ Bright Ideas, spoluzakladateľ účtovnej spoločnosti TaxWise a člen Slovenskej komory daňových poradcov. Dlhoročné skúsenosti s rozvíjaním podnikania a svoje vízie o využívaní automatizácie a umelej inteligencie v účtovníctve pretavil do online fakturačného nástroja Accai, ktorým chce zmeniť budúcnosť účtovníctva malých firiem.