Otvorenie firemného účtu v Tatra banke

Otvorenie firemného účtu v Tatra Banke

Ak ste nám podpísali súhlas so spracovaním osobných údajov medzi dokumentami, ktoré sme zasielali k podpisu pred založením s.r.o., Vašu žiadosť už Tatra Banka eviduje a spracováva.

Môžem pridelené číslo už používať?

V prípade ak s voucherom prídete do pobočky Tatra Banky do 15 dní, číslo účtu Vám už ostane. Je možné ho uvádzať na faktúry, do zmlúv, prípadne na iné dokumenty spoločnosti. Pozor, účet zatiaľ nie je aktívny a teda nie je možné naňho prijímať platby.

Kedy môžem ísť do banky?

Nasledujúci pracovný deň po zaslaní tohto mailu bude Váš účet pripravený a môžete ísť do pobočky banky.

Ako to funguje?

Zo skúseností vieme, že napriek tomu, že založenie účtu v Tatra Banke trvá najkratšie zo všetkých relevantných bánk môže trvať aj 50 minút.

Pracovník musí najskôr vytvoriť subjekt (s.r.o.), ktorý navyše prechádza schvaľovacím procesom. Toto môže trvať aj 30 minút. Následne je potrebné vytvoriť osobu oprávnenú disponovať s účtom. Ak ste klient Tatra Banky je to max. 10 minútová záležitosť, ak ste pre banku nová osoba môže to byť 20 – 25 minút.

otvorenie firemného účtu v Tatra Banke

Koľko času ušetrím?

V prípade ak sa rozhodnete využiť náš voucher, subjekt je už vytvorený a stačí napárovať konateľa. V priebehu niekoľkých minút môžete mať účet založený. Tento produkt Tatra Banky v spolupráci s Bright Ideas je úplná novinka. Budeme radi, ak nám dáte spätnú väzbu ak ste sa rozhodli voucher použiť.

Nemenej dôležitý ušetrený čas je ten, ktorý by ste inak strávili na pošte pri žiadaní aktuálneho výpisu z obchodného registra. Tatra Banke zasielame elektronicky podpísaný výpis z obchodného registra, ktorý bude mať pracovník po predložení vouchera k dispozícii.

Sú moje údaje v bezpečí?

Spoločnosť Bright Ideas má s Tatra Bankou podpísanú tipérsku zmluvu a Tatra Banke zasielame výhradne údaje na základe podpísaného súhlasu so spracovaním osobných údajov (hlavne elektronický výpis z obchodného registra). Okrem Tatra Banky Vaše údaje nesprístupňujeme inej 3-tej strane. Zároveň Tatra Banka uchováva údaje na základe bankového tajomstva.

Zdieľať článok

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn